Preloader image
Responsive image

Poznaj historię i cele naszej firmy.

O NAS

Firma AMPOL ma już za sobą ponad dwudziestoletnią historię. Pod obecną nazwą funkcjonuje od 2000r. AMPOL zajmuje się głównie importem warzyw i owoców z Hiszpanii i Włoch. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Aby nadążyć za dynamicznymi zmianami jakie możemy zaobserwować na rynku przez ostatnich kilka lat, firma sukcesywnie zwiększa swoją ofertę oraz dostosowywuje zamówienia do naszych klientów. Obecnie AMPOL powiększył swój asortyment o zioła doniczkowe takie jak bazylia, mięta, rozmaryn i tymianek.


STRATEGIA I CELE

DOSTAWCY

Strategia rozwoju opiera się na stałych dostawcach, z którymi współpracujemy od kilku lat. Zapewnia nam to wysoką jakość świeżych warzyw i owoców.

JAKOŚĆ

Znając oczekiwania naszych odbiorców, dostarczamy warzywa i owoce najwyższej jakości.

WSPÓŁPRACA

Zapewniamy konkurencyjne ceny i stałe zaopatrzenie. W branży warzywno-owocowej działamy od wielu lat. Znając rynek potrafimy dostosować jakość produktów i wygląd opakowań do Państwa oczekiwań.

Firma nie skupuje warzyw i owoców pochodzenia krajowego!


PRACA I MAGAZYNY

Firma AMPOL posiada nowoczesny, wyposażony w chłodnię magazyn dostosowany do przechowywania warzyw i owoców w odpowiedniej temperaturze. Znajduje się on na wrocławskiej giełdzie warzyw i owoców TARGPIAST. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która dzięki sprecyzowanemu zakresowi obowiązków działa sprawnie i szybko. Firma bazuje na stałym składzie personelu dzięki czemu pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z produktami świeżymi.